Rozbor metanolu v alkoholu

Bojíte se metanolu v alkoholu? Chcete mít jistotu, že vaše zásoby alkoholu neobsahují smrtelně jedovatý metylalkohol (metanol)? Máte domácí slivovici a jste na pochybách, že je v pořádku? Máte nového dodavatele alkoholu a chcete si být jisti, že nešidí zboží? Provedeme pro vás rozbor metanolu v alkoholu (399 Kč)
metanol-lahve 

Cena stanovení

Cena stanovení metylalkoholu ve vzorku destilátu je 399 Kč včetně DPH za vzorek.

Minimální množství vzorku a vzorkovnice

Minimální množství vzorku je cca 50 ml, vzorkovnice stačí jakákoli těsnící (čistá) lahvička, čistá sklenička od dětské výživy apod.

Objednávka rozboru

Objednávku rozboru si můžete předem vytisknout a vyplnit, nebo je k dispozici v laboratoři při příjmu vzorku.

Stažení Objednávky rozboru

Výsledky

Výsledky analýzy se dozvíte co nejdříve, nejpozději však do týdne od dodání vzorku do laboratoře.

Pokyny pro předání vzorku destilátu

  • Uvedená cena platí pro jeden vzorek destilátu. V případě předání více vzorků je třeba pro každý vzorek vyplnit samostatnou Objednávku rozboru destilátu.
  • Minimální množství vzorku pro stanovení metylalkoholu je 50 ml ve skleněné vzorkovnici, kterou si lze předem na kterémkoli pracovišti vyzvednout
  • Alternativně lze vzorek doručit v originálním balení, při předání do laboratoře bude po odlití vzorku k analýze vráceno balení zákazníkovi.
  • Při objednávce analýzy 5 a více vzorků je možné zajistit dopravu vzorků laboratoří, kontaktní osoba Petr Jankovský, telefon +420 776 011 319. Doprava po Praze je zdarma.
  • Stanovení metylalkoholu je neakreditované.
  • V případě nálezu koncentrace metylalkoholu, ohrožující zdraví, bude zákazník na tuto skutečnost výslovně upozorněn a o nálezu bude následně informována Policie České republiky.