Kontaktujte nás

Kontaktujte nás přes emailovou adresu nebo na telefonním čísle, které je uvedeno u každé z našich poboček nebo kontaktních míst.

Naše pobočky

Praha - Podbaba

Adresa
Podbabská 30, Praha 6, 160 00
Areál VÚV TGM, budova D.

Telefon +420 266 316 272
Email moni@moni.cz

Otevírací doba
Pondělí - pátek 7:30 – 17:00

Praha - Palmovka

Adresa
Novákových 6, Praha 8, 180 00

Telefon +420 270 006 870

Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 16:00
Středa 8:00 - 12:00
Čtvrtek 16:00 - 18:00
Pátek 15:00 - 17:00

České Budějovice

Adresa
Pekárenská 81, České Budějovice, 370 04.
Společná budova s vrátnicí.

Telefon +420 725 854 087
Email budejovice@moni.cz

Otevírací doba
Pondělí - pátek 7:00 - 9:00



Náš tým

Monika Jankovská

Jednatelka 
příjem vzorků a vystavování protokolů – pevná matrice

Telefon +420 777 154 774
Email Jankovska@moni.cz

Petr Jankovský

Jednatel
příjem vzorků a vystavování protokolů – pevná matrice, vzorkař

Telefon +420 776 011 319
Email Jankovsky@moni.cz

Jana Weissová

Příjem vzorků a vystavování protokolů – voda

Telefon +420 266 316 272
Email Weissova@moni.cz

Zbyněk Měchura

Vzorkař

Telefon +420 739 455 375
Email Mechura@moni.cz

Eva Klokočníková

Manažerka jakosti

Telefon +420 724 797 774
Email Eva.Klokocnikova@moni.cz

Iveta Hanusová

Účetnictví

Telefon +420 602 480 720
Email Hanusova@moni.cz



Kontakty

Monitoring s.r.o.

Fakturační adresa
Novákových 439/6, Praha 8, 180 00

Telefon +420 266 316 272
Email moni@moni.cz

IČO 63 66 83 60
DIČ CZ 63 66 83 60

Bankovní spojení
900235593/0300 u ČSOB
35-94400207/0100 u KB.

ID datové schránky wprrf7f

Napište nám

Kontaktní formulář

Kde nás najdete

Mapa poboček