Rozbor vody ze studny

Jako majitel studny máte nespornou výhodu, o kterou však musíte pečovat. Nechte si provést laboratorní rozbor vody ze studny pro zjištění případného znečištění.

Popis rozboru

Provádíme laboratorní rozbory vody ze studny. Odebrat vzorek můžete sami, případně jej provede náš vzorkař, který se o vše postará. 

První rozbor vody ze studny - ke kolaudaci - 1499 Kč

Pokud jste rozbor u daného zdroje vody ze studny ještě neprováděli, vždy volte tento rozbor. První rozbor je určený pro zdroje vody, u kterých nebyl rozbor dosud proveden. Rozbor zahrnuje veškeré podstatné kationty i anionty běžně se ve vodě vyskytující a další ukazatele důležité pro ověření kvality vody. Zahrnuje i ukazatele jako je tvrdost vody, obsah železa a manganu, které jsou podstatné pro využívání vody k jiným účelům než jako vody pitné (praní, mytí nádobí, hygiena).

  Stanovované ukazatele

První rozbor + pesticidy - zvýhodněný balíček – 2399,- Kč

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Prvním rozborem vody ze studny, máte 99 Kč slevu.

Běžná cena by byla 1499 Kč za První rozbor + 999 Kč za základní balíček pesticidů = 2498 Kč. Zvýhodněná cena je 2399 Kč, ušetříte tedy 99 Kč.

Získáte tak širší informaci o Vaší vodě!

   Stanovované ukazatele   Stanovované pesticidy

Kontrolní rozbor vody ze studny - 899 Kč

Kontrolní rozbor je určený pro informativní účely chatařům a chalupářům. Tento zkrácený rozsah zahrnuje vybrané ukazatele, které slouží k posouzení možného fekálního nebo biologického znečištění vody, např. po zimním období, velkých deštích, záplavách apod. Je určen pro pravidelné každoroční sledování vod na chatách a chalupách, měl by mu předcházet První rozbor. Tento rozbor by měl kontrolovat i to, zda je váš zdroj pitné vody kvalitní a zda můžete udělat z užitkové vody pitnou vodu.

  Stanovované ukazatele

Kontrolní rozbor + pesticidy - zvýhodněný balíček – 1799,- Kč

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Kontrolním rozborem pitné vody, máte 99 Kč slevu.

Běžná cena by byla 899 Kč za Kontrolní rozbor + 999 Kč za základní balíček pesticidů = 1898 Kč. Zvýhodněná cena je 1799 Kč, ušetříte tedy 99 Kč.

Získáte tak širší informaci o Vaší vodě!

  Stanovované ukazatele    Stanovované pesticidy

Pesticidy ve vodě ze studny - základní balíček - 999 Kč

V souvislosti s rozmáhajícím se pěstováním některých plodin (řepka, řepa, kukuřice, brambory, slunečnice, obilniny a další) se zvyšuje možnost znečištění podzemních vod, zdrojů vody a studní v okolí polí.

Základní balíček pesticidů (ZBP) obsahuje všechny nejčastější pesticidy, používané při pěstování řepky, kukuřice a řepy.

Samotné stanovené pesticidů stojí 999 Kč, v kombinaci s Prvním rozborem 899 Kč.

   Stanovované pesticidy

Pesticidy ve vodě ze studny - rozšířený balíček - 1299 Kč

Rozšířený balíček pesticidů (RBP) obsahuje pesticidy, používané při ošetření řepky, kukuřice, řepy, vojtěšky, obilí a brambor.

   Stanovované pesticidy

 


Cena rozboru

Platit je možné v hotovosti nebo kartou při předání vzorku do laboratoře nebo v hotovosti při odběru vzorku naším pracovníkem.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

První rozbor

  • První rozbor včetně pesticidů, cena 2399 Kč
  • První rozbor bez pesticidů, cena 1499 Kč

Kontrolní

  • Kontrolní včetně pesticidů, cena 1799 Kč
  • Kontrolní bez pesticidů, cena 899 Kč

Pesticidy

  • Pesticidy základní sada, cena 999 Kč
  • Pesticidy rozšířená sada, cena 1299 Kč
Objednejte si náš rozbor
Objednat rozbor
Není vám něco jasné?
Napište nám

K získání výsledků rozboru stačí 3 kroky

Vzorek je třeba odebrat, dopravit k nám do laboratoře, vyplnit předávací protokol a vyčkat na zaslání výsledků.


Zajištění vzorkovnic

Je třeba použít naše sterilní vzorkovnice, jedině tak můžeme zaručit přesnost rozboru.

Zajištění vzorkovnic

Vzorkovnice si můžete vyzvednout osobně, nechat si je doručit kurýrem nebo si je může přivézt náš vzorkař a odběr provést u Vás.

Odběr vzorku

Odebrat vzorek vody můžete sami, nebo to nechat na nás.

Odběr vzorku

Odběr vzorku je snadný a vysvětlíme Vám ho při převzetí vzorkovnic. Pokud to k nám máte daleko nebo si na odběr netroufáte, můžeme vzorek odebrat přímo u Vás.

Doručení a zpracování vzorku

Ihned po dodání vzorku se pustíme do analýzy. Do 14 dnů obdržíte v emailu výsledky.

Doručení a zpracování vzorku

Zaplatit lze v hotovosti nebo kartou. Součástí emailu s výsledky je i celkové zhodnocení a vysvětlení, co který parametr znamená.