Contact us

Subsidiaries & contact points

Praha - Podbaba laboratory

Address
Podbabská 30, Praha 6, 160 00
Building D

Phone +420 266 316 272
E-mail moni@moni.cz

Opening hours
Monday - friday 7:30 ÔÇô 17:00

Praha - Palmovka sample collecting point

Address
Nov├íkov├Żch 6, Praha 8, 180 00

Phone +420 228 229 176
E-mail moni@moni.cz

Opening hours
Pond─Ťl├ş 8:00 - 16:00
Středa 8:00 - 12:00
─îtvrtek 16:00 - 18:00
Pátek 15:00 - 17:00

─îesk├ę Bud─Ťjovice contact point

Address
Pek├írensk├í 81, ─îesk├ę Bud─Ťjovice, 370 04.

Phone +420 725 854 087
E-mail budejovice@moni.cz

Opening hours
Pond─Ťl├ş - p├ítek 7:00 - 9:00



Náš tým

Monika Jankovská

Jednatelka 
p┼Öíjem vzork┼» a vystavování protokol┼» – pevná matrice

Telefon +420 777 154 774
Email Jankovska@moni.cz

Petr Jankovský

Jednatel
p┼Öíjem vzork┼» a vystavování protokol┼» – pevná matrice, vzorka┼Ö

Telefon +420 776 011 319
Email Jankovsky@moni.cz

Jana Weissová

P┼Öíjem vzork┼» a vystavování protokol┼» – voda

Telefon +420 266 316 272
Email Weissova@moni.cz

Dominik Nahodil

Vzorka┼Ö a obchodní zástupce

Telefon +420 739 455 375
Email nahodil@moni.cz

Lukáš Holman

Vzorka┼Ö a obchodní zástupce

Telefon +420 739 405 614
Email holman@moni.cz

Eva Kloko─Źníková

Mana┼żerka jakosti

Telefon +420 724 797 774
Email Eva.Klokocnikova@moni.cz

Iveta Hanusová

Ú─Źetnictví

Telefon +420 602 480 720
Email Hanusova@moni.cz



Contacts

Monitoring s.r.o.

Billing address:
Novákových 439/6, Praha 8, 180 00

Telefon +420 266 316 272
Email moni@moni.cz

I─îO 63 66 83 60
DI─î CZ 63 66 83 60

Bank account
900235593/0300 u ─îSOB
35-94400207/0100 u KB.

ID datové schránky wprrf7f

Contact us

Contact form

Where to find us

Map of subsidiaries & contact points