Contact us

Subsidiaries & contact points

Praha - Podbaba laboratory

Address
Podbabská 30, Praha 6, 160 00
Building D

Phone +420 266 316 272
E-mail moni@moni.cz

Opening hours
Monday - friday 7:30 – 17:00

Praha - Palmovka sample collecting point

Address
Novákových 6, Praha 8, 180 00

Phone +420 228 229 176

Opening hours
Pondělí 8:00 - 16:00
Středa 8:00 - 12:00
Čtvrtek 16:00 - 18:00
Pátek 15:00 - 17:00

České Budějovice contact point

Address
Pekárenská 81, České Budějovice, 370 04.

Phone +420 725 854 087
E-mail budejovice@moni.cz

Opening hours
Pondělí - pátek 7:00 - 9:00



Náš tým

Monika Jankovská

Jednatelka 
příjem vzorků a vystavování protokolů – pevná matrice

Telefon +420 777 154 774
Email Jankovska@moni.cz

Petr Jankovský

Jednatel
příjem vzorků a vystavování protokolů – pevná matrice, vzorkař

Telefon +420 776 011 319
Email Jankovsky@moni.cz

Jana Weissová

Příjem vzorků a vystavování protokolů – voda

Telefon +420 266 316 272
Email Weissova@moni.cz

Zbyněk Měchura

Vzorkař

Telefon +420 739 455 375
Email Mechura@moni.cz

Eva Klokočníková

Manažerka jakosti

Telefon +420 724 797 774
Email Eva.Klokocnikova@moni.cz

Iveta Hanusová

Účetnictví

Telefon +420 602 480 720
Email Hanusova@moni.cz



Contacts

Monitoring s.r.o.

Billing address:
Novákových 439/6, Praha 8, 180 00

Telefon +420 266 316 272
Email moni@moni.cz

IČO 63 66 83 60
DIČ CZ 63 66 83 60

Bank account
900235593/0300 u ČSOB
35-94400207/0100 u KB.

ID datové schránky wprrf7f

Contact us

Contact form

Where to find us

Map of subsidiaries & contact points