Rozbor pitné vody pro soukromé osoby

Rozbor pitné vody v akreditované laboratoři v Praze. Zajistíme chemický i mikrobiologický rozbor.

Popis rozboru

Provádíme laboratorní testy pitné vody - chemický rozbor, mikrobiologický rozbor, stanovení těžkých kovů, stanovení základních pesticidů. Sběrná místa naleznete v Praze, kontaktní místo však i naleznete i v Českých Budějovicích. 

Podrobný rozbor pitné vody - 2230 Kč

Pokud jste rozbor u daného zdroje vody dosud neprováděli, vždy volte tento rozbor. Podrobný rozbor pitné vody je určený pro zdroje vody, u kterých nebyl rozbor dosud proveden. Lze jej použít i pro kolaudaci rodinného domu. Rozbor zahrnuje veškeré podstatné kationty i anionty běžně se ve vodě vyskytující a další ukazatele důležité pro ověření kvality vody. Zahrnuje i ukazatele jako je tvrdost vody, obsah železa a manganu, které jsou podstatné pro využívání vody k jiným účelům než jako vody pitné (praní, mytí nádobí, hygiena). Doplňující informace naleznete v článku, jak rozbor vody pro kolaudaci doložíte na úřadech

  Stanovované ukazatele

Podrobný rozbor + pesticidy - zvýhodněný balíček – 3229,- Kč

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Podrobným rozborem pitné vody, máte 100 Kč slevu.

Běžná cena by byla 2230 Kč za Podrobný rozbor + 1099 Kč za základní balíček pesticidů = 3329 Kč. Zvýhodněná cena je 3229 Kč, ušetříte tedy 100 Kč.

Získáte tak širší informaci o Vaší vodě!

   Stanovované ukazatele   Stanovované pesticidy

Kolaudační rozbor pitné vody - 1350 Kč

Kolaudačí rozbor pitné vody je určený pro kolaudaci rodinného domu s vlastní studnou. Nelze jej použít pro kolaudaci podnikatelských prostor nebo pro kolaudaci u obecního vodovodu, pro tento účel je třeba Krácený rozbor s dalšími parametryRozbor zahrnuje nutné minimum, vyžadované kráceným rozborem dle vyhlášky 252/2004. Neobsahuje podrobné informace o složení vody. Doplňující informace naleznete v článku, jak rozbor vody pro kolaudaci doložíte na úřadech

  Stanovované ukazatele

Kolaudační rozbor + pesticidy - zvýhodněný balíček – 2349,- Kč

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Kolaudačním rozborem pitné vody, máte 100 Kč slevu.

Běžná cena by byla 1350 Kč za Podrobný rozbor + 1099 Kč za základní balíček pesticidů = 2449 Kč. Zvýhodněná cena je 2349 Kč, ušetříte tedy 100 Kč.

Získáte tak širší informaci o Vaší vodě!

   Stanovované ukazatele   Stanovované pesticidy

Kontrolní rozbor pitné vody - 1250 Kč

Kontrolní rozbor je určený pro informativní účely chatařům a chalupářům. Tento zkrácený rozsah zahrnuje vybrané ukazatele, které slouží k posouzení možného fekálního nebo biologického znečištění vody, např. po zimním období, velkých deštích, záplavách apod. Je určen pro pravidelné každoroční sledování vod na chatách a chalupách, měl by mu předcházet První rozbor.

  Stanovované ukazatele

Kontrolní rozbor + pesticidy - zvýhodněný balíček – 2249,- Kč

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Kontrolním rozborem pitné vody, máte 100 Kč slevu.

Běžná cena by byla 1250 Kč za Kontrolní rozbor + 1099 Kč za základní balíček pesticidů = 2349 Kč. Zvýhodněná cena je 2249 Kč, ušetříte tedy 100 Kč.

Získáte tak širší informaci o Vaší vodě!

  Stanovované ukazatele    Stanovované pesticidy

Pesticidy v pitné vodě - základní balíček - 1099 Kč

V souvislosti s rozmáhajícím se pěstováním některých plodin (řepka, řepa, kukuřice, brambory, slunečnice, obilniny a další) se zvyšuje možnost znečištění podzemních vod, zdrojů vody a studní v okolí polí.

Základní balíček pesticidů (ZBP) obsahuje všechny nejčastější pesticidy, používané při pěstování řepky, kukuřice a řepy.

Samotné stanovené pesticidů stojí 1099 Kč, v kombinaci s jiným rozborem 999 Kč.

   Stanovované pesticidy

Pesticidy v pitné vodě - rozšířený balíček - 1399 Kč

Rozšířený balíček pesticidů (RBP) obsahuje pesticidy, používané při ošetření řepky, kukuřice, řepy, vojtěšky, obilí a brambor.

   Stanovované pesticidy

 


Objednat rozbor

Platit je možné v hotovosti nebo kartou při předání vzorku do laboratoře nebo v hotovosti při odběru vzorku naším pracovníkem.

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.

Zvolte si rozbor:

Podrobný rozbor

Kolaudační rozbor

Kontrolní rozbor

Pesticidy

Není vám něco jasné?

+420 266 316 272
Napište nám

K získání výsledků rozboru stačí 3 kroky

Vzorek je třeba odebrat, dopravit k nám do laboratoře, vyplnit předávací protokol a vyčkat na zaslání výsledků.


Zajištění vzorkovnic

Je třeba použít naše sterilní vzorkovnice, jedině tak můžeme zaručit přesnost rozboru.

Zajištění vzorkovnic

Vzorkovnice si můžete vyzvednout osobně, nechat si je doručit kurýrem nebo si je může přivézt náš vzorkař a odběr provést u Vás.

Odběr vzorku

Odebrat vzorek vody můžete sami, nebo to nechat na nás.

Odběr vzorku

Odběr vzorku je snadný a vysvětlíme Vám ho při převzetí vzorkovnic. Pokud to k nám máte daleko nebo si na odběr netroufáte, můžeme vzorek odebrat přímo u Vás.

Doručení a zpracování vzorku

Ihned po dodání vzorku se pustíme do analýzy. Do 14 dnů obdržíte v emailu výsledky.

Doručení a zpracování vzorku

Zaplatit lze v hotovosti nebo kartou. Součástí emailu s výsledky je i celkové zhodnocení a vysvětlení, co který parametr znamená.