Rozbor pitné vody - České Budějovice

Rozbor pitné vody v akreditované laboratoři s kontaktním místem v Českých Budějovicích. Zajistíme chemický i bakteriologický rozbor.

Popis rozboru

Provádíme laboratorní testy pitné vody s kontaktním místem v Českých Budějovicích. Zajistíme pro Vás chemický i bakteriologický rozbor. Dále stanovení těžkých kovů a stanovení základních pesticidů. 

První rozbor pitné vody - ke kolaudaci - 1699 Kč

Pokud jste rozbor u daného zdroje vody dosud neprováděli, vždy volte tento rozbor. První rozbor pitné vody je určený pro účely kolaudace rodinných domů a chalup, nebo pro zdroje vody, u kterých nebyl rozbor dosud proveden. Rozbor zahrnuje veškeré podstatné kationty i anionty běžně se ve vodě vyskytující a další ukazatele důležité pro ověření kvality vody. Zahrnuje i ukazatele jako je tvrdost vody, obsah železa a manganu, které jsou podstatné pro využívání vody k jiným účelům než jako vody pitné (praní, mytí nádobí, hygiena).

  Stanovované ukazatele

První rozbor + pesticidy - zvýhodněný balíček – 2699,- Kč

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Prvním rozborem pitné vody, máte 99 Kč slevu.

Běžná cena by byla 1699 Kč za První rozbor + 1099 Kč za základní balíček pesticidů = 2798 Kč. Zvýhodněná cena je 2699 Kč, ušetříte tedy 99 Kč.

Získáte tak širší informaci o Vaší vodě!

   Stanovované ukazatele   Stanovované pesticidy

Kontrolní rozbor pitné vody - 1099 Kč

Kontrolní rozbor je určený pro informativní účely chatařům a chalupářům. Tento zkrácený rozsah zahrnuje vybrané ukazatele, které slouží k posouzení možného fekálního nebo biologického znečištění vody, např. po zimním období, velkých deštích, záplavách apod. Je určen pro pravidelné každoroční sledování vod na chatách a chalupách, měl by mu předcházet První rozbor.

  Stanovované ukazatele

Kontrolní rozbor + pesticidy - zvýhodněný balíček – 2099,- Kč

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Kontrolním rozborem pitné vody, máte 99 Kč slevu.

Běžná cena by byla 1099 Kč za Kontrolní rozbor + 1099 Kč za základní balíček pesticidů = 2198 Kč. Zvýhodněná cena je 2099 Kč, ušetříte tedy 99 Kč.

Získáte tak širší informaci o Vaší vodě!

  Stanovované ukazatele    Stanovované pesticidy

Pesticidy v pitné vodě - základní balíček - 1099 Kč

V souvislosti s rozmáhajícím se pěstováním některých plodin (řepka, řepa, kukuřice, brambory, slunečnice, obilniny a další) se zvyšuje možnost znečištění podzemních vod, zdrojů vody a studní v okolí polí.

Základní balíček pesticidů (ZBP) obsahuje všechny nejčastější pesticidy, používané při pěstování řepky, kukuřice a řepy.

Samotné stanovené pesticidů stojí 1099 Kč, v kombinaci s Prvním rozborem 999 Kč.

   Stanovované pesticidy

Pesticidy v pitné vodě - rozšířený balíček - 1399 Kč

Rozšířený balíček pesticidů (RBP) obsahuje pesticidy, používané při ošetření řepky, kukuřice, řepy, vojtěšky, obilí a brambor.

   Stanovované pesticidy

 


Cena rozboru

Platit je možné v hotovosti nebo kartou při předání vzorku do laboratoře nebo v hotovosti při odběru vzorku naším pracovníkem.

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.

První rozbor

  • První rozbor včetně pesticidů, cena 2699 Kč
  • První rozbor bez pesticidů, cena 1699 Kč

Kontrolní

  • Kontrolní včetně pesticidů, cena 2099 Kč
  • Kontrolní bez pesticidů, cena 1099 Kč

Pesticidy

  • Pesticidy základní sada, cena 1099 Kč
  • Pesticidy rozšířená sada, cena 1399 Kč
Objednejte si náš rozbor
Objednat rozbor
Není vám něco jasné?
Napište nám